Stříbrné náušnice Singularis s českým křišťálem Preciosa, bílé

Cena
1 595 Kč

Výrobce
Preciosa

Kód produktu
8595050181325

Stříbrné náušnice Singularis Vás zaujmou svým unikátním designem. Tvoří ho dva kameny různých barev propojené křišťálovým kroužkem. Díky svému unikátnímu zapínání perfektně sedí. Netradičním uchycením kamene při nošení vždy uvidíte jeho obě barevné části. Tento šperk si oblíbí ženy milující výrazný design. I svou velikostí patří k výraznějším náušnicím.

Výjimečný bod, taková je definice černé díry i naší řady šperků Singularis. Uprostřed jednoduchého křišťálového kruhu se ukrývají dva unikátní kameny, které se stále vyrábí tradičním mačkáním z kleští, technologií starou tři století. Stejně jako černá díra k sobě poutá jakýkoliv objekt včetně světla, náš šperk připoutá pozornost vašeho okolí.

Kolekce Crystal Sky 

Tak jako jednotlivé konstelace vznikají úchvatným propojením různých hvězd a tvarů, jsou i šperky kolekce Crystal Sky určeny k vrstvení a vzájemnému kombinování. Právě teď světu módy vládne individualita a osobitý styl. Toto tvořivé kombinování různých prvků skvěle vyjádří osobnost každé ženy. Takto osobitý šperk perfektně doladí Váš outfit.

Díky Crystal Sky máte hvězdné nebe na dosah ruky. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Singularis?

  • Trendy design vyrobený tradiční sklářskou technologií
  • Český křišťál Preciosa v kombinaci s rhodiovaným stříbrem
  • Výrazný design náušnic
  • Šperk vhodný na denní nošení i do společnosti

Preciosa je ryze česká společnost, která na trhu působí více než 70 let. Preciosa je pokračovatelem vynikající tradice sklářství v severních Čechách. V současné době patří k světovým výrobcům českého křišťálu.

Parametry
Barva krystal/bílá
Materiál rhodiované stříbro 925/1000
Rozměr 16 x 35 mm
Balení dárková krabička s logem
Osazení český křišťál Preciosa
Hmotnost ntto 13 g
Váha Ag 3 g