Specializovaná prodejna skla Erpet Bohemia Crystal se nachází v srdci Evropy, uprostřed Prahy přímo naproti slavnému Staroměstskému orloji. Díky své poloze a šíři nabízeného sortimentu zaujímá mezi ostatními obchody se sklem zvláštní postavení a udržuje si vysokou popularitu nejen mezi českými zákazníky, ale - díky rozvoji turistického ruchu - zejména mezi zahraničními návštěvníky, kteří v prodejně najdou výrobky užitkové stejně tak jako výrobky prostě jen pro krásu, radost a potěšení.

Erpet Bohemia Crystal udržuje obchodní kontakty s hlavními, velkými a uznávanými výrobci prvotřídního českého skla, českého křišťálu a českého granátového šperku. Kromě toho existuje v České republice řada specializovaných malovýrobců a manufaktur, kteří jsou rovněž dodavateli pro Erpet Bohemia Crystal. Prodejna tak plně využívá schopností nejzkušenějších sklářských mistrů k dosažení spokojenosti zákazníků.

Sortiment jednotlivých oddělení prodejny zahrnuje nejkvalitnější český ručně broušený olovnatý křišťál, lisovaný olovnatý křišťál, barevný broušený křišťál, křišťálové lustry a svítidla, dekorativní smaltované sklo, sklo zdobené rytinami, podjímané sklo, hladké nezdobené stolní sklo (číše, poháry, odlivky, mísy, vázy), malé skleněné a křišťálové dekorativní a dárkové předměty (např. zvířátka, figurky, květiny, svícny, ručně broušené miniatury atd.), české granátové šperky, jantarové šperky a jabloneckou skleněnou módní bižuterii. Takový sortiment dovoluje, aby si zákazníci a návštěvníci učinili dostatečnou představu o špičkové úrovni výroby českého skla a dovednosti českých sklářů. Kromě toho prodejna nabízí výrobky dalších světoznámých značek.

Příjemné a přátelské prostředí prodejny doplňuje sbírka starožitného nábytku, vysoce kvalitní kopie obrazů starých mistrů a prodejní výstava moderního uměleckého skla. V tomto prostředí zákazníci mohou využívat dalších služeb nebo si při nákupu odpočinout v pohodlných pohovkách při šálku kávy, čaje nebo sklenici nealkoholického nápoje poskytovaných zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu, náš kvalifikovaný personál se Vám bude s potěšením věnovat.