Již více než 50 let se hodinky André Mouche vyrábějí v našich dílnách ve Fahy, zasazených do svěží a klidné zeleně švýcarského regionu Jura. Právě tam sestavují všechny naše modely.

Plně ovládáme naši technologii, používáme švýcarské strojky, spolehlivé a přesné, které poskytují dlouholetou autonomii. Základem těchto hodinek je nealergická slitina, pokovená 18karátovým zlatem nebo palladiem. Zpracování, montáž a zdobení, stejně jako leštění každého kusu se kompletně provádí ve městě Fahy.

Didier Peter je majitelem a generálním ředitelem společnosti od roku 1993, zajišťuje její rozvoj a zároveň zachovává její filozofii: nabízet ženám ručně vyráběné šperkové hodinky, navržené ve Švýcarsku, s vynikajícím poměrem ceny a kvality.

V oboru hodinářství se pohybuje od konce svých studií, je skutečným velvyslancem značky a věnuje se rozšiřování distribuce hodinek André Mouche ženám po celém světě. Vytváří nové ozdoby a modely, které přizpůsobuje vkusu žen po celém světě: Néolia, Diva, Aura a klíčový model všech modelů, Lipstick, který se stal stálicí všech dob.