Z usnesení vlády o přijetí krizového opatření

Vláda
z a k a z u j e 

  1. 1. s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách

 

Naše provozovny jsou uzavřené, dle nařízení. V nutných případech nás kontaktujte na mail info@erpetcrystal.cz 

 

 

 

Specializovaná prodejna skla Erpet Crystal se nachází v srdci Evropy, uprostřed Prahy přímo naproti slavnému Staroměstskému orloji.

 

Díky své poloze a šíři nabízeného sortimentu zaujímá mezi ostatními obchody se sklem zvláštní postavení a udržuje si vysokou popularitu nejen mezi českými zákazníky, ale - díky rozvoji turistického ruchu - zejména mezi zahraničními návštěvníky, kteří v prodejně najdou výrobky užitkové stejně tak jako výrobky prostě jen pro krásu, radost a potěšení.

 

Sortiment jednotlivých oddělení prodejny zahrnuje nejkvalitnější český ručně broušený olovnatý křišťál, lisovaný olovnatý křišťál, barevný broušený křišťál, křišťálové lustry a svítidla, luxusní ručně vyráběné sklo, dekorativní smaltované sklo, sklo zdobené rytinami, podjímané sklo, hladké nezdobené stolní sklo (číše, poháry, odlivky, mísy, vázy), malé skleněné a křišťálové dekorativní a dárkové předměty (např. zvířátka, figurky, květiny, svícny, ručně broušené miniatury atd.), české granátové šperky, jantarové šperky a jabloneckou skleněnou módní bižuterii. Takový sortiment dovoluje, aby si zákazníci a návštěvníci učinili dostatečnou představu o špičkové úrovni výroby českého skla a dovednosti českých sklářů. Kromě toho prodejna nabízí výrobky dalších světoznámých značek.

  

Virtuální prohlídka

 

 

Zboží v akci