NAŠE PRODEJNA JE ZNOVU-OTEVŘENA DENNĚ OD 10:00 DO 19:00 

SLEVY 30% AŽ 70% NA VEŠKERÉ ZBOŽÍ NA KAMENNÉ PRODEJNĚ

SLEVA NA OSTATNÍ ZNAČKY V RÁMCI E-SHOPU NA VYŽÁDÁNÍ

 

 

Specializovaná prodejna skla Erpet Crystal se nachází v srdci Evropy, uprostřed Prahy přímo naproti slavnému Staroměstskému orloji.

 

Díky své poloze a šíři nabízeného sortimentu zaujímá mezi ostatními obchody se sklem zvláštní postavení a udržuje si vysokou popularitu nejen mezi českými zákazníky, ale - díky rozvoji turistického ruchu - zejména mezi zahraničními návštěvníky, kteří v prodejně najdou výrobky užitkové stejně tak jako výrobky prostě jen pro krásu, radost a potěšení.

 

Sortiment jednotlivých oddělení prodejny zahrnuje nejkvalitnější český ručně broušený olovnatý křišťál, lisovaný olovnatý křišťál, barevný broušený křišťál, křišťálové lustry a svítidla, luxusní ručně vyráběné sklo, dekorativní smaltované sklo, sklo zdobené rytinami, podjímané sklo, hladké nezdobené stolní sklo (číše, poháry, odlivky, mísy, vázy), malé skleněné a křišťálové dekorativní a dárkové předměty (např. zvířátka, figurky, květiny, svícny, ručně broušené miniatury atd.), české granátové šperky, jantarové šperky a jabloneckou skleněnou módní bižuterii. Takový sortiment dovoluje, aby si zákazníci a návštěvníci učinili dostatečnou představu o špičkové úrovni výroby českého skla a dovednosti českých sklářů. Kromě toho prodejna nabízí výrobky dalších světoznámých značek.

  

 

 

Zboží v akci